WordPress

Biały ekran w WordPress. Jak naprawić ten błąd?

Biały ekran w WordPress. Jak naprawić ten błąd?

Biały ekran śmierci (White Screen of Death) to problem, który może wystąpić na stronie WordPress, powodując całkowite zablokowanie dostępu do witryny. Gdy ten błąd się pojawi, zamiast normalnie wyświetlać stronę, użytkownik zobaczy jedynie pusty biały ekran.

Jak wstawić tabelę we wpisie WordPress?

Jak wstawić tabelę we wpisie WordPress?

Jeśli jesteś początkującym bloggerem lub przedsiębiorcą i chcesz dowiedzieć się, jak wstawić tabelę we wpisie WordPress, jesteś we właściwym miejscu! W tym poradniku omówimy krok po kroku jak utworzyć, edytować i udostępniać tabelę we wpisie WordPress. Dowiesz się, jak dodać tekst i inne elementy do każdej komórki tabeli, a także jak ustawić szerokość, wyrównanie i granice tabeli. Przygotuj się na ciekawe ćwiczenia!

WordPress. Co to jest i jak działa CMS WordPress.

WordPress. Co to jest i jak działa CMS WordPress.

WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS) na świecie. To darmowy, elastyczny i łatwy w użyciu system, który może być wykorzystywany do tworzenia stron internetowych i blogów różnego rodzaju. WordPress oferuje szeroki zakres funkcji, które pomogą Ci w tworzeniu wszystkiego, od prostych blogów osobistych po skomplikowane witryny biznesowe. WordPress jest łatwy w użyciu,…