Już 28 października rusza druga edycja festiwalu wirtualnej rzeczywistości UNIT9 VR Challenge 2016.

Tym razem w ramach wydarzenia organizatorzy przygotowali: konferencję, targi oraz konkurs, którego sponsorem jest Coca Cola.

Konferencja VR, podzielona jest na części biznesową, technologiczną i filmową. Każda skierowana do właściwej grupy odbiorców, wykorzystujących technologię wirtualnej rzeczywistości. Głównym celem konferencji jest pokazanie potencjału VR w biznesie i przemyśle rozrywkowym, prezentacja trendów oraz odpowiedzi na pytanie: Co dalej z VR?

Konkurs VR: Konkurs skierowany jest do wszystkich osób zajmujących się tworzeniem kontentu VR. Głównym partnerem konkursu jest firma Coca-Cola a nagrodami dla najlepszego zespołu są 10,000 PLN, ekstra gadżety oraz możliwość wykorzystania projektu w zimowej kampanii Coca-Cola 2016! Więcej o zasadach konkursu na stronie www.vrchallenge.io

Targi VR: Strefa targowa to idealna propozycja dla wszystkich firm zajmujących się produkcją VR. Impreza będzie okazją do zaprezentowania własnych projektów, promocji firmy, nawiązania kontaktów biznesowych oraz pozyskania klientów. To również okazja to wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z najnowszymi trendami.

Co wyróżnia Unit 9 VR Challenge ?

Jest to impreza w 100% poświęcona wirtualnej rzeczywistości, kierowana przede wszystkim do agencji marketingowych i interaktywnych, środowisk filmowych oraz fanów wirtualnej rzeczywistości !

Podczas imprezy będziemy mogli zapoznać się z możliwościami wykorzystania technologii wirtualnej rzeczywistości w marketingu i branży rozrywkowej ! Jest to doskonałe miejsce by zaczerpnąć inspiracji i zasugerować się projektami VR, które do tej pory powstały.

Zeszłoroczna edycja była pierwszą tego typu imprezą w Polsce!

VR Challenge 2015:

vr challenge 2016 vr challenge 2016 vr challenge 2016 vr challenge 2016 vr challenge 2016 vr challenge 2016

Zarejestruj się i weź udział w najciekawszym wydarzeniu VR w Polsce !

1. Dla prelegentów, uczestników konferencji, konkursu oraz dla wystawców: Wypełnij formularz rejestracyjny. W odpowiedzi dostaniesz informację zwrotną z potwierdzeniem. Decyzję o zakwalifikowaniu zgłoszenia otrzymasz w osobnym mailu. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia.
2. Dla zwiedzających wstęp do części Expo oraz konkursowej jest darmowy i nie wymaga rejestracji.